Play Station 4 Controller/Leva PS4NEW

3 500 LEK

4 000 LEK

Shitet nga: RedTech Service 24 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
---------------RedTech Service---------------

-Play Station 4 (Controller/Leva PS4) .
-Gjendja te reja ne kuti (NEW).
-Ngjyrat e zeze dhe blue.


"RedTech Service Rruga Konstandin Kristoforidhi. Tirane
Tel: +355 69 44 90 503
Mail:redtechservice2@gmail.com
Instagram :https://www.instagram.com/redtechservice.al/
RedTech Service
0694490503
Leaflet
Në fillim