Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tech- zone👉Servis & Shitje 16 Tet 12:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Na ndiqni ne instagram per produktet tona.
👉https://www.instagram.com/tech_zone_servis/?hl=en

📣Ofertat në @tech_zone_servis nuk kanë të mbaruar.🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️

😉👉Bli produktin e duhur në vëndin e duhur.
👉 Porosit tani dhe përfito 10% zbritje.
👉 Garancia 1 vitë.
👉 Produkt i RI.
📞 Për porosi kontaktoni në DM📩 ose 0693922903/0686777713
🛵Bëjmë transport në të gjithë Shqipërin🛵


#gaminglife #videogame #tech_zone_servis #playstation4 #playstation4pro #ps4 #gamingsetup #pcgamer #gamingpc #nintendolife #gamingsetup #gaming #pcgaming #wii #nacon #trust #trustgaming #ps4slim #ps3 #ps3controller #ps4controllers #gamingchair #chairs #razer #pcrazer #msi #msigaming #gamers #fortnite #pubg .

Na ndiqni ne instagram per produktet tona.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim