Ofert- Shitet PS4+2 leva+3 disqe

35 000 LEK

Shitet nga: Aleks Bruci 09 Korr 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
PS4 për shitje, nuk ka asnjë problem, thuajse si i ri. Specifikat janë: PS4, 500gb që është në gjendje të shkëlqyeshme dhe funksionon plotësisht (shikoni videon), + 2 kontrollues të cilët janë të dy funksionale + një kabllo energjie elektrike + karikues usb. Nëse keni ndonjë pyetje të mëtejshme, me kontaktoni në cel: +355683441477
Aleks Bruci
+355683441477

WhatsApp:
+355683441477
Leaflet
Në fillim