Lojra per ps4 1000 mje lek (okazion) pa internet

Shitet nga: Arber Sot 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shes xbox one me te gjitha sic duket ne foto
shes hard disk 160 gb 25 mije lek
Dhe 2 hard disk 500 Gb nga 50 mije lek
Lojrat jane me account dhe luhen pa internet jane per cdo versioni Ps4
Vetem fifa 2019 dhe pubg jan nga 2000 mije lek
Bej ps4 me cip versioni 5.05 dhe vendos lojra
Formatoj PC + Laptop - cfar do lloj versioni esht me gjith liçense te rregullutNuk ka njoftime të vizituara
Në fillim