Leva PS4(PlayStation 4)

3 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: RedTech Service 27 Tet 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
---------------RedTech Service---------------
-Play Station 4 (Controller/Leva PS4) .
-Gjendja te reja ne kuti (NEW).
-Ngjyrat e zeze dhe blue.


"RedTech Service Rruga Konstandin Kristoforidhi. Tirane
Tel: +355 69 44 90 503
Mail:redtechservice2@gmail.com
Instagram :https://www.instagram.com/redtechservice.al/


RedTech Service
  Online
0694490503
Leaflet
Në fillim