Kerkoj Ps4.

Shitet nga: geli 05 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Kerkoj Ps4 Okazion Si Ky Lloj Modeli Qe Esht Ne Foto. Shes X Box One Dhe Nintendo Wii
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim