Kerkoj ps4👇👇

0 LEK

Shitet nga: Arber 13 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Kerkoj te nderroj ps3 me ps4.Eshte Ps3 Slim me 2 leva(dhe me 1 fish karikimi) njera nga levat ka problem vetem me nje analog,ps3 nuk kam vetem hdmi-n ushqyesin e kam(prizen).Ps3 ka keto lojra:GTAV,PES 2018,CALL OF DUTY BLACK OPS 2,TEKKEN 6,GOD OF WAR 3,CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3(ESHTE NE GJUHE RUSSE LOJA),MORTAL KOMBAT KOMPLET EDITION,BLUR,ASSASSIN CREED ROGUE,FAR CRAY 4,NARUTO SHIPUDEN ULTIMATE NINJA STORM 3 DHE PES 2013 ME PATCH TE 2016,2017.Lojrat e medhaja si far cray 4 Tekken 6 assassin rogue dhe god of war ngecin pak vetem tek historit kur japin.Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer ne whatsApp:0698996058.
Leaflet
Në fillim