INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 6.72 DHE 5.05

300 LEK

2 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: RedTech Service Dje 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
CHIP PER PS4 (play station 4)
PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 DHE 6.72 ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRAINSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 6.72
RedTech Service
0694490503
Leaflet
Në fillim