GTA 5 Per PS4

15 EUR

Shitet nga: Kristi Dje 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shitet Loja Gta 5 per ps4.

Loja eshte dixhitale pra ska nevoj per disk.
Ju coj accountin edhe password e accountit dhe mund ta luani nga accounti.
Lojrat dixhitale instalohen tek Ps4 dhe jane me cilesore pasi nuk kane ngecje dhe nuk e konsumojne ps4 sa disku.
Shitet per vetem 15 euro.
Kristi
  Online
0697685926
Leaflet
Në fillim