Blej PS4

200 EUR

Shitet nga: Samir 03 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
e blej ne gjendje te mire dhe me 1 controller
Samir
Në fillim