Shitet salla ps3-4

0 LEK

Shitet nga: Ps3-4 07 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS4
Shiten 8 tv 5 Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D+8 PS 3 me cip+1 ps4 ,bashk me kolltuqet+Pc+ kasa te gjitha jan ne gjendje te mir...Cmimi esh i diskutueshëm....
Leaflet
Në fillim