Shiten 8 sete Ps3+4

0 LEK

Shitet nga: Ps4 03 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS4
Shiten 8 tv 5 Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D.+ 8 ps 3 te gjithë me cip mbi 20 leva origjinale+ 1 ps4+kasa+pc + kolltuqet...cmimi diskutueshëm...
Leaflet
Në fillim