Ps4

0 LEK

Shitet nga: Ps4 29 Gush 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS4
Shiten 8 Ps3+ 1 ps4 dhe 8 tv 5 jan Samsung 43 pol dhe 3 tv Lg 42 +1 Pc +kolltuqet ,pupat.+kasa.... Cmimi diskutueshëm..
Leaflet
Në fillim