Ps4

500 000 LEK

Shitet nga: Ps4 25 Gush 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS4
Shiten 8 Ps3 me cip+1ps4 dhe 8 tv .5 jan tv Samsung 43 polesh.dhe 3tv Lg 42 pol.dy tel jan dhe 3D +pc +kolltuqet+kasa .Cmimi esh 500.000 mij lek i diskutueshëm..
Leaflet
Në fillim