Ps3-4

500 000 LEK

Shitet nga: Ps4 24 Gush 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PS4
Shiten 8 Ps3+1ps4 dhe 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 tv Lg 42 polesh dy jan dhe 3D.dhe nje Pc + bokse..musike.+kasa.dhe kolltuqet.Cmimi 500.000 leke te reja i diskutueshëm..
Leaflet
Në fillim