Ps4

40 000 LEK

Shitet nga: Arber 05 Qer 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 800 LEK / muaj

Shes ps4 per arsye mos perdorimir. Ps4 eshte ne gjendje shume te mire😍dhe jo shume i perdorur🚨🚨🚨🚨ka te gjitha kabullat bashke me nje leve (controller🎮) Eshte ps4 Pro 1 tb🚨🚨
Leaflet
Në fillim