ps4 1tb

Shitet nga: kosti 06 Nën 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
ps4 1 tb me 2 leva i ri dhe 11muaj garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim