SUPER ACOUNT FORTNITE

Shitet nga: TANI 04 Qer 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
SUPER ACOUNT FORTNITE
I PLOTESUAR ME GJITHCKA PER TU ARGETUAR ME KTE SUPER GAME.
ACCOUNTI KA:
55 SKINE,KU PERFHSIHET S2,S3,S4,S5,S6(JO I PLOTE) DHE S7!
33 BACKBLING
29 PICKAXE
38 GLIDERS
25 CONTRAILS
MBI 50 KERCIME ETJ!
KA EDHE SAVE THE WORLD KU MUND TE MERNI V-BUKCS DUKE PLOTESUAR CALLENGA TE NDRYSHME OSE THJESHT DUKE U MAR DAILY REWARDS!


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim