SHITET BIZNES PLAY STATION 4 FIER

Shitet nga: Ardit 06 Gush 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet biznesi Playstation 4 Ps4 dhe 8 Ps3 dyqani eshte me pune te ngritur prej 10 vitesh dhe xhiro te kenaqshme dhe i kompletuar me lojra dhe me doreza te reja 3 TV 49" 2 TV 42" 3 TV 40" 3 TV 32"
Çmimi eshte i diskutushem dhe me marreveshje.
Shitet per arsye emigrimi
0693576107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim