Salle playstation 4

Shitet nga: Isa 14 Gush 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shes 6 ps4 dhe 1 ps3 me leva dhe lojra te kompletuara dhe 7 tv 42 polsh ne gjendje shum te mire. Arsyeja, mbyllje aktiviteti. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim