Ps4 slim plus disk Gta V

250 LEK

Shitet nga: Ps 09 Korr 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Modeli
PS4
ps eshte ne gjendje shume te mire e shes per arsye mos perdorimi dhe ka plus nje disk gta v
Leaflet
Në fillim