PS4 per pjese

Shitet nga: Ps4 03 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet Sony Playstation 4, PS4 per pjese bashke me hard disk 500GB.
Ps4-s i eshte djegur motherboardi, te gjithe komponentet e tjere jane funksiononale dhe te pa-prekur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim