PS4 500 GB me dy doreza dhe Fortnite

Shitet nga: PS4 15 Korr 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 760 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

29 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet PS4 500 GB me dy doreza dhe Fortnite te instaluar, PS4 eshte perdorur ne shtepi dhe eshte ne kushte shume te mira. Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim