Shiten Fifa20 & Fifa19 per Ps4 me disk original!!!

0 EUR

Shitet nga: Enea 28 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS4
Cmimi 40mij lek te vjetra per te dyja ose 35 per(Fifa20) dhe 10 per(Fifa19).

Kontakt vtm ne WhatsApp!!!
Leaflet
Në fillim