Ps3

Shitet nga: Visi 18 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 12 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR   2 500 EUR

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 2 komlpete playstation 3 .
2 tv fuego 43 polsh
2 kolltuqe
2 tavolina
2 ps3 me lojra dhe 3 leva
10 disqe origjinale
Cmimi 800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim