LOJRA PER PS4&PS3

Shitet nga: >>nextservice>> Sot 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
INSTALIME LOJRASH
LOJRA PS4
FORTNITE
FIFA 20
PES 20
PUBG
THE CREW 2
NEED FOR SPEED PAYBACK
FIFA 19
PRO EVOLUTION 19 + update
NBA 2k19
GTA 5
WATCH DOGS 2
MAFIA 3
GRAVEL
BLACK OPS 3 4
RED DEAD REDEMPTION 2
CALL OF DUTY INFINITE
CALL OF DUTY WW2
GOD OF WAR
UFC 3
MORTAL KOMBAT XL

SI DHE SHUM LOJRA TJERA.

LOJRA PER TE GJITH LLOJET PS3
FIFA 2019
FIFA 2018
PES 2018
PES 2013 UPDATE 2017/2018
PES 2013 + SKUADRA SHQIPTARE
NBA 2018
GOD OF WAR
THE LAST OF US
RED DEAD REDEMPTION
BATTLEFIELD HARDLINE
BLACK OPS 2 ME HARTA DHE ARME TE REJA
BLUR
GRAN TURISMO 6
UNCHARTED 2 3
GTA 5 FULL EDITION
DRIVER SAN FRANCISCO
FORMULA 1
NEED FOR SPEED THE RUN
MOST WANTED
WWE SMACKDOWN 2017
DRAGON BALL XENOVERSE
NARUTO
TOYS 3
RAYMAN LEGENDS
SNIPER ELITE 3
TAKKEN TAG TOURNAMENT 2
MORTAL KOMBAT

si dhe shum lojra tjera sipas deshires..
''LOJRAT LUHEN EDHE ONLINE''

jemi ne tirane durres vlore

cmimet jan ne varesi te lojrave...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim