INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

Shitet nga: PS4 Sot 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si : GTA V , UNCHARTED 4 ,The Evil Within 2 , God of War , The Witcher 3 Wild Hunt , Assassin's Creed: Origins , Horizon Zero Dawn , MAFIA 3 , FIFA 2018 , PES 2018 , Call of Duty_ Black Ops III, Call of Duty: WWII, Far Cry 5 , NBA 2K18, MORTAL KOMBAT X , Resident Evil 7 , RISE OF TOMB RAIDER , ROCKET LEAGUE , TEKKEN 7 , Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands , Watch Dogs 2 , WWE 2K18 , UFC 3 , DISHONORED 2 ... dhe shume lojra te tjera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim