CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05 - 6.72

0 LEK

Shitet nga: Ps4 6.20 Sot 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS4
Instalojme cip dhe lojra ne playstation 4 system software 5.05 - 6.72 ose me te ulet.
Lojrat jane :
GTA 5
Red Dead Redemption 2
Days Gone
PES 20
FIFA 20
Marvel's Spider-Man
Call of duty black ops 4
Death Stranding
Shadow of the Tomb Raider
Call of Duty: Modern Warfare
Detroit Become Human
Resident Evil 2 Remake
WWE 2K20
Need for speed heat
Battlefield V
HITMAN 2
F1 2019
Far Cry 5
Mafia 3
Mortal Kombat 11
dhe shum lojra te tjera...
Ps4 6.20
0692922040

WhatsApp:
0692922040
Në fillim