PS4 PRO

370 EUR

450 EUR

Shitet nga: Flor 13 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4 Pro
Shitet ps 4 pro ne super gjendje me dy doreza origjinale dhe me 7 lojera .370 euro pa lojerat!
Në fillim