PlayStation 4 pro me dy doreza+cip!!

Shitet nga: etien 05 Nën 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK   60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4 Pro
Shitet ps4 pro 1 tb me cip dhe dy doreza te reja me shume se 15 lojra sipas deshires.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim