Nderrohet PS4 Pro

0 LEK

Shitet nga: Salti Sot 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4 Pro
Nderrohet ps4 pro ne gjendje shum te mir me leva dhe lojra , nderrohet me xbox one x vetem ose shitet 300euro
Salti
  Online
0692739643
Në fillim