LEVA PER PS3 DHE PS4 ME WIFI (LEXO NJOFITMIN)

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: EDI PHONES Sot 20:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
EDI PHONES
SAMSUNG A50 128GB 4 RAM (POSTA FALAS) 18 900 LEK
OKAZION SAMSUNG A51 128Gb 8RAM (POSTA FALAS) 32 900 LEK
SAMSUNG E 1205 TE RRINJE NE KUTI (POSTA FALAS) 2 900 LEK
SASMUNG A01 CORE I RI NE KUTI (POSTA FALAS) 10 900 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4 Pro
LEVE PS3(WIFI) -2 500LEK
LEVE PS4 (WIFI) -3 500LEK
LEVA JAN TE REJA PA PERDUR CILESIMA ME MIRE NE TREG
TRANSPORTE NE TE GJITHE SHQIPERINE(300 LEK)
EDI PHONES
SHITJE-BLERJE-MUNDESI NDRIMI-PJES ORGJINALE etj. TEK NE DO GJENI CMIMET ME TE MIRA NE TREG
Vizitoni faqen e biznesit tonë
RRUGA MINE PEZA 200M poste KAFE FLORES Tregoje në hartë
0685606609 , 0684370000
Leaflet
EDI PHONES
KARIKUES 100% ORIGJIANL PER IPHONE 11 PRO MAX 60 LEK
SUPER OKAZION SAMSUNG TAB A 32/2 10.1 ME SIM (NEW) 23 900 LEK
KAMERA IPHONE 100% ORIGJINE (LEXO NJOFTIMIN) 1 EUR
BLACKBERRY KEY 2 64/4 (POSTA FALAS) 299 EUR
Në fillim