Ps4 Pro 1Tb

0 LEK

Shitet nga: Nathan 11 Shk 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Modeli
PS4 Pro
Një artikull që është përdorur më parë. Artikulli mund të ketë disa shenja të veshin kozmetike, por është plotësisht funksionale dhe funksionon sipas qëllimit

Whatsapp ose telefononi: +12109434959
Nathan
Leaflet
Në fillim