Playstation 4 pro inbox whatsapp + 17146846549

400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Credo Mobil company 01 Sht 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Modeli
PS4 Pro
Assalaamu Alaikkum Brother, Motra Të gjitha produktet janë krejt të reja, të mbyllura në kuti vijnë me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe gjithashtu 6 muaj politikë kthimi - 100% Origjinale

produktet Ulje e arsyeshme për blerjen e më shumë se 1 njësi.

Ne ofrojmë zbritje për porosi të shumëfishta ... Merrni 30% zbritje nëse blini 10 copë e lart.

Mimi përfshin postare.

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni Whatsapp Chat 24HRS: +17146846549

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni Whatsapp Chat 24HRS: +17146846549

Të gjitha çmimet janë me shumicë dhe përfshijnë Sigurimet, Taksat dhe Postat. Ne jemi duke ofruar falas

postare

Ngjyra e zezë safiri, ari platini, titan argjendi, margaritar i bardhë

Transporti: Dorëzimi 2 deri në 3 ditë përmes DHL, TNT, UPS, EMS, FedEx (dorëzimi në çdo

adresa e caktuar

në të gjithë botën) Transporti është në dispozicion, ne mund të bëjmë porosi individuale të transportit direkt në

klientët tuaj.

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni Whatsapp Chat 24HRS: +17146846549

Për ofertën e çmimit të zbritjes dhe porositni Whatsapp Chat 24HRS: +17146846549

Bëni porosinë tuaj Tani.
Faleminderit Allahut i bekoftë klientët tanë.
Credo Mobil company
+17146846549

WhatsApp:
+17146846549
Leaflet
Në fillim