U shit flm. PS3 Slim.16 lojera

16 000 LEK

Shitet nga: Ps3 26 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS3
Shitet Ps3 modeli Slim Hardisk 500GB i kompletuar me te gjithe fishat perkates ,,ps3 eshte me cip dhe ka te instaluara 16 lojera si Gta V,Pes 2017 ,Pes 2016,Fifa 17,Fifa Street,Blur dhe shume te tjera.Ka nje leve origjinale dhe fishin e karikimit.Cmimi i diskutueshem!!
Leaflet
Në fillim