SUPERSLIM

15 000 LEK

Shitet nga: PS3 SUPERSLIM 300GB 08 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS3
SHITET PS3 SUPERSLIM NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ME LEVËN ORIGJINALE FISHAT SI DHE 10 LOJRA TË INSTALUARA SI NË FIG PASI ËSHTË ME ÇIP SHITET 17 000 LEK FLM!
PS3 SUPERSLIM 300GB
0697901094
Leaflet
Në fillim