PS3

2 500 LEK

3 500 LEK

Shitet nga: PS3 08 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS3
SHITET PS3 I PAHAUPUR TEKNIKISHT NDIZET DHE STAKOHET PËRSËRI NUK E DI ÇFARË MUND TË KETË SHITET VETËM ME KABLLIN E KORENTIT PËR 4000 LEK FLM!
Leaflet
Në fillim