4 lojra PS3.

Shitet nga: Amar Sot 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 LEK   1 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 4 lojra per PS3:
- Splinter Cell Double Agent.
- The Elder Scrolls IV Oblivion (Platinum).
- Resistance 2.
- Fifa 09.
Secila loje kushton 700 leke.
Te gjitha bashke 2000 leke.
Lojrat jane ne gjendje shume te mire, si kasa dhe disku.
Cel: 0695203702.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim