WWE 2K17 per PS3 New !!!!!

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 07 Nën 12:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PlayTirana
SHITET GTA 5 Disk origjinal PS4 4 000 LEK
Instalim CIPI per te gjitha modelet PS3 @playtirana 0 LEK
PES 2017 Per PS3 ME CIP 300 LEK
PES 2013  per (PS3 pa CIP) 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
WWE 2K17 per (PS3 me CIP) si dhe shume lojera te tjera dhe update te ndryshme
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana

Kliko ketu

PlayTirana
  Online
0665344477
Leaflet
PlayTirana
Servis Levash PS3/PS4 0 LEK
Shitet Iphone 5s 16GB 80 EUR
GTA 5  Per PS3  pa CIP 0 LEK
Krijojme Logo per biznesin tuaj !! 0 LEK
Në fillim