2 PlayStation 3 me cip

310 LEK

Shitet nga: Leo 05 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Shiten 2 PlayStation 3 me cip me fishat perkatese dhe 2 leva orgjinale PS3 kan lojrat te 2016 te instaluara dhe Jan ne gjendje prefekte mund te shiten dhe te ndara.pres bleres serjoz flm.
Leaflet
Në fillim