Shitet PS3

120 EUR

Shitet nga: Ps3 28 Jan 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Shitet PS3 me dy leva blu dhe te zez
gjendja perfekte me 5 lojra
ps3 me cip
cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim