Shiten 2 Playstation 3 si te rinj

Shitet nga: Toni 05 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 2 Playstation 3, pothuaj te paperdorur.

Opsioni 1: Playstation 3 me 3 doreza, 1 motion controller, 10 lojra te perfshira: 25.000 Leke

Opsioni 2: Playstation 3 me 2 doreza te reja, 1 kitarre per te luajtur Guitar Hero, 2 mikrofona, 10 lojra te perfshira: 25.000 Leke.

Shiten dhe lojrat me vete me cmimin 1.000 leke per loje. Te gjitha lojrat jane origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim