SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

500 LEK

Shitet nga: Mod 02 Gush 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
SHES LOJËRA PS 2, PS 3 dhe PSP të paluajtura.

lojëra PS 3---Formula 1-500 lek---Motorstorm-500 lek---Resistance:the fall of man-500 lek--- Little Big Planet---800--- Singstar 1+2+Abba 1000 lek (jane si karaoke me mikrofona) ---Socom confrotation-500 lek---Warhawk-500 lek—dy lojërat e fundit luajnë vetëm kur lidhet PS 3 me internetin. Dmth janë si Counter Strike.

lojëra PSP: Ridge Racer---F1---Loco Roco---Fired Up---Pursuit Force---Key of Heaven---Pac-Man---Medievil Resurrection---Twisted Metal---World Tour Soccer---Ape Academy---Lemmings---Talkman(është fjalor 6 gjuhësh, anglisht,frengjisht,gjermanisht, italisht,spanjisht, japonisht dhe kur thua një shprehje në një gjuhë ta kthen me tjetrën)---Ape Escape---të gjitha nga 300 lek-------Everybody`s golf---sudoku---B-Boy-200 lek
Moto GP---Shinobido---Socom fireteam bravo---Echocrome---Logan`s shadow---Resistance---Echoshift---Patapon---Atv offroad fury 4---Ghostbusters---Motorstorm:arctic edge --- Granturismo nga 500 lek

lojëra PS 2: Shiten gati falas (në çmim të atyre kineze) lojëra origjinale (të paluajtura) për PS 2---- Sly 3---Socom 3---Brave---Jak X---Moto gp---F 1---Soulcalibur 3---Ape Escape---B boy---Genji---Rogue Ralaxy---24 the game---Rachet gladiator nga 300 lek
Sypfon filter Motorstorm:arctic edge---Ghostbusters---Daxter&clank---Atv offroad fury 4 nga 500 lek

Cinetic combat, Play 2, Play 3, dhe 4 lojëra të tjera që luajnë me Kamera Playstation 2
Kamera për Playstation 2 (mund të përdoren dhe për kompjuter nqs zbresim driver nga internet) -300 lek

Cel. : 0673018604
Leaflet
Në fillim