PS3 SONI SLIM ME CIP14 LOJRA SASI E LIMITUAR OKAZI

13 000 LEK

16 000 LEK

Shitet nga: .... Sot 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 560 LEK / muaj

SHES SONI PS3 SLIM ME CIP DHE PA CIP ARDHUR NGA GJERMANIA .ME NGA 8 LOJRA TE INSTALUARA. ME NGA 3 FISHA.GJENDJA PERFEKTE .ME PROVE. CMIMI SUPER OKAZION.PS3 PA LEVA SHITET 130 MIJE LEKE..ME NJE LEVE 150 MIJE LEKE.ME DY LEBA 170 MIJE LEKE.ME TRE LEVA 190 MIJE LEKE.ME KATER LEVA 210 MIJE LEKE.I PADISKUTUESHEM.TELEFONONI ESHTE SASI E LIMITUAR.
Leaflet
Në fillim