PS3 Slim

30 LEK

Shitet nga: Salti Dje 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet PS3 slim per pjes , PlayStation ndizet dhe fiket. pa hdd. cmimi 30 mij lek.
Në fillim