PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION

Shitet nga: .... Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHES PS3 SLIM ME CIP KEMI DHE PA CIP. me lojra te instaluara brenda.me nje leve te re ne kuti.dhe fishat perkatese.gjendje perfekte.cmimi 150 mije leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim