PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION SASI E LIMITUAR

Shitet nga: .... Sot 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHES PS3 SLIM ME CIP KEMI DHE PA CIP SASI E LIMITUAR. me 8 lojra te instaluara brenda.me nje leve te re ne kuti.dhe fishat perkatese.gjendje perfekte.cmimi 150 mije leke.SHESIM DHE LEVA PS3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim