PS3 SLIM ME CIP DHE PA CIP 8 LOJRA OKAZION

15 000 LEK

1 800 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: .... Dje 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 800 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony Computer Entertainment
Modeli
PS3
SHES PS3 SLIM ME CIP KEMI DHE PA CIP SASI E LIMITUAR. me 8 lojra te instaluara brenda.me nje leve.dhe fishat perkatese.gjendje perfekte.cmimi 150 mije leke.SHESIM DHE LEVA PS3
Leaflet
Në fillim