PS3 ME CIP DHE PA CIP SUPER OKAZION

Shitet nga: .... Sot 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHES 15 COPE PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP DHE PA CIP.ME 8 LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NGA NJE LEVE SECILA. DHE TRE FISHET PERKATESE .CMIMI 160 MIJE LEKE SECILA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim