PS3 ME CIP DHE PA CIP GJERMANE OKAZION

Shitet nga: .... Sot 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHES PS3 10 COPE SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP DHE PA CIP.ME LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME 10 LEVA TE REJA NE KUTI GJITHSEJ. DHE TRE FISHET PERKATESE SECILA.GJENDJA PERFEKTE. ME PROVE.CMIMI 1 MILJON E 600 MIJE LEKE TE GJITA TOTAL.NESE DONI LEVA TE TJERA ORIGJINALE ME SHUME MUND TE SHTONI DHE 35 MIJE LEKE COPA.NDERSA NJE LEVE FALLSO E RE NE KUTI KUSHTON 25 MIJE LEKE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim